Warto wiedzieć

Jak wygląda Twój sposób pracy na ślubie?

Mój styl pracy na ślubie ma charakter reportażowy. Staram się pracować bardzo dyskretnie i nie rzucać się w oczy. Zależy mi na pokazaniu naturalnych emocji i wyjątkowych chwil które dzieją się tego dnia. Zawsze jednak jestem gdzieś obok i służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Także na pewno podpowiem Wam na co zwracać uwagę podczas ślubu, aby w pełni doświadczać magii tego dnia i mieć piękne zdjęcia.

Ile zdjęć otrzymamy?

Jeśli wybierzecie pakiet “reportaż” otrzymujecie 250 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.
W najczęściej wybieranym pakiecie “reportaż + plener” otrzymujecie minimum 300 zdjęć.
W pakiecie “narzeczeńskim” i “plenerowym”  liczba zdjęć które otrzymacie to 50 sztuk.W każdym z pakietów jest możliwość dobrania dodatkowych zdjęć do obróbki.

Czy możemy wykonać zdjęcie grupowe i rodzinne?

Staram się zawsze aby moje pary miały zdjęcie grupowe i zdjęcia rodzinne.Zdjęcia rodzinne zwykle wykonuje w czasie przerwy między zabawą na parkiecie. Zwykle sale ślubne dysponują ogrodem na zewnątrz lub w razie niesprzyjających warunków szukam ciekawej przestrzeni na sali. Korzystając z uprzejmości zespołu zapraszam gości do wspólnych zdjęć z nowożeńcami.

Jak wygląda sprawa płatności za zdjęcia?

Podpisując umowę wpłacanie zadatek w wysokości 20% wartości zlecenia (przelewem na konto lub gotówką). Resztę kwoty za reportaż regulujemy w dniu ślubu lub dzień przed przelewem na konto.

Jak wygląda sprawa dojazdu i noclegu?

Dojazd nie stanowi żadnego problemu. Dojeżdżam własnym samochodem praktycznie w każde miejsce.
Za dojazd do 150km nie biorę dodatkowych pieniędzy. Powyżej 150km doliczam 1zł za kilometr w obydwie strony i proszę o zagwarantowanie noclegu lub zwrot kosztów.

Jak możemy zarezerwować termin?

Termin jest zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki.

Jakiego sprzętu używasz?

Pracuje na pełnoklatkowych aparatach Nikona i stałoogniskowych jasnych obiektywach.

Czy jesteś przygotowany na awarię sprzętu w dzień ślubu?

Tak, oczywiście zawsze mam ze sobą dodatkowe aparaty, obiektywy,karty pamięci i całą resztę niezbędnego sprzętu. W razie awarii jestem przygotowany na szybką wymianę i kontynuację pracy.