Warto wiedzieć

Pytania i odpowiedzi

DSC 3932 - Faq

Jak wygląda Twój sposób pracy na ślubie?

Mój styl pracy na ślubie ma charakter reportażowy. Staram się pracować bardzo dyskretnie i nie rzucać się w oczy. Zależy mi na pokazaniu naturalnych emocji i wyjątkowych chwil, które dzieją się tego dnia. Zawsze jednak jestem gdzieś obok i służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Także na pewno podpowiem Wam, na co zwracać uwagę podczas ślubu, aby w pełni doświadczać magii tego dnia i mieć piękne zdjęcia.

DSC 3703 - Faq

Jakie są koszty wykonania zdjęć i jak dokonać rezerwacji?

Ofertę znajdziecie w zakładce OFERTA

Rezerwacji terminu można dokonać przez formularz na stronie KONTAKT

Jeśli Wasz termin będzie zajęty, prześlę Wam namiary na innych wartych polecenia fotografów.

DSC 4628 - Faq

Ile zdjęć otrzymamy?

Jeśli wybierzecie pakiet „reportaż” otrzymujecie wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce oraz 70 odbitek w dużym formacie.W najczęściej wybieranym pakiecie „reportaż + plener” otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce i 100 odbitek 15×23 cm.Nie ograniczam liczby obrabianych plików, bo Wiem, że każde udane zdjęcie stanowi dużą wartość. To z pewnością wyróżnia moją ofertę. Zdjęcia na odbitki i do albumów wybieracie sami w wygodny sposób, zaznaczając pliki w galerii internetowej.

DSC 6237 - Faq

Czy możemy wykonać zdjęcie grupowe i rodzinne?

Staram się zawsze, aby moje pary miały zdjęcie grupowe i zdjęcia rodzinne.Zdjęcia rodzinne zwykle wykonuje w czasie przerwy między zabawą na parkiecie. Zwykle sale ślubne dysponują ogrodem na zewnątrz lub w razie niesprzyjających warunków szukam ciekawej przestrzeni na sali. Korzystając z uprzejmości zespołu, zapraszam gości do wspólnych zdjęć z nowożeńcami.

19787378 1023890337753052 617534532245289776 o - Faq

Jak wygląda sprawa płatności za zdjęcia?

Podpisując umowę, wpłacacie zadatek w wysokości 10% wartości zlecenia (przelewem na konto lub gotówką). Resztę kwoty za reportaż regulujemy w dniu ślubu lub jeśli robimy sesję poślubną, możemy rozliczyć się podczas sesji.

DSC 4253 - Faq

Jak wygląda sprawa dojazdu i noclegu?

Dojazd nie stanowi żadnego problemu. Dojeżdżam własnym samochodem praktycznie w każde miejsce.

Za dojazd do 150km nie biorę dodatkowych pieniędzy. Powyżej 150km doliczam 1zł za kilometr w obydwie strony i proszę o zagwarantowanie noclegu lub zwrot kosztów.

DSC 3958 - Faq

Jakiego sprzętu używasz?

Pracuje na pełnoklatkowych aparatach Nikona typu D750, D610 i stałoogniskowych jasnych obiektywach.

DSC 9486 - Faq

Czy jesteś przygotowany na awarię sprzętu w dniu ślubu?

Oczywiście zawsze mam ze sobą dodatkowe aparaty, obiektywy, lampy, karty pamięci i całą resztę niezbędnego sprzętu. W razie awarii jestem przygotowany na szybką wymianę i kontynuację pracy.

Wyślij wiadomość